previous arrow
next arrow
Slider

Hızlı Güvenilir Teknik Servis

Cep telefonları ekran onarımında uzmanlaşmıştır. Kırık camları ve Kırık Ekranı hızlı ve uygun bir fiyata orijinali ile değiştiriyoruz. Cep telefonları ekranlarını, Apple, Samsung, Acer, Asus, Casper, General Mobile, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Sony, Turkcell, Vestel, Xiaomi, ZTE gibi çeşitli cep telefonu modellerinde değiştiriyoruz.

Arıza tespiti ve fiyat belirleme gibi işlemleri ücretsiz yapmaktayız.

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için onarimnoktasi.com tamir sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Teknik Servis Fiyat Listesi

MarkaModelEkran SorunlarıBatarya SorunlarıAçılmıyorYazılımKamera
AppleiPhone 5150125150150150
AppleiPhone 5s150125150150150
AppleiPhone 6225150150150150
AppleiPhone 6 Plus235155200200200
AppleiPhone 6s235175200200200
AppleiPhone 6s Plus255180200200200
AppleiPhone 7295225350200200
AppleiPhone 7 Plus325240350225250
AppleiPhone 8325255350250250
AppleiPhone 8 Plus375255370275300
AppleiPhone X12003505004000
AppleiPhone XR00000
AppleiPhone XS00000
AppleiPhone XS Max00000
AcerLiquid Z600200125130
AcerLiquid Z6 Plus00200125130
AcerLiquid Jade 200200125130
AcerLiquid X200200125130
AcerLiquid Z63000200125130
AcerLiquid Z630s00200125130
AcerLiquid Z32000200125130
AcerLiquid Jade Primo00200125130
AcerLiquid Z53000200125130
AcerLiquid Z530S00200125130
AcerLiquid M33000200125130
AcerLiquid Jade Z00200125130
AcerLiquid Z52000200125130
AcerLiquid Z41000200125130
AcerLiquid Z50000200125130
AcerLiquid Jade S00200125130
AsusZenfone Max Pro M200300140150
AsusZenfone Max M200250125130
AsusZenfone Max Pro M100300125130
AsusZenfone Max M100250125130
AsusZenFone Live L100200125130
AsusROG Phone00250125130
AsusZenFone Lite L100250125130
AsusZenfone 5z00200125130
AsusZenfone 5 Lite255110250150160
AsusZenfone Max M100200125130
AsusZenfone Max Plus M100200125130
AsusZenfone V00200125130
AsusZenfone 400200125130
AsusZenfone Go260110250175190
AsusZenfone Live255125200125130
AsusZenfone 3s Max00200125130
AsusZenfone AR00200125130
CasperVIA A1250125200125130
CasperVIA A1 Plus435125200125130
CasperVIA A2255125200125130
CasperVIA A300200125130
CasperVIA A3 Plus00200125130
CasperVIA E1225125200125130
CasperVIA E2225125200125130
CasperVIA F1225125200125130
CasperVIA F2225125200125130
CasperVIA G1225125200125130
CasperVIA G1 Plus375125200125130
CasperVIA M1225125200125130
CasperVIA M2225125200125130
CasperVIA M3225125200125130
CasperVIA M4225125200125130
CasperVIA P1225125200125130
CasperVIA P2225125200125130
CasperVIA V3215125200125130
CasperVIA V4225125200125130
CasperVIA V5215125200125130
CasperVIA V6215125200125130
CasperVIA V6x225125200125130
CasperVIA V8215125200125130
CasperVIA V8C215125200125130
CasperVIA V9400125200135150
CasperVia G300200135150
CasperVIA V10400125200135150
General Mobile4G Android One00200125125
General MobileDiscovery00200125125
General MobileDiscovery 200200125125
General MobileDiscovery 2 Mini00200125125
General MobileDiscovery Air00200125125
General MobileDiscovery Elite00200125125
General MobileGM 500200125125
General MobileGM 5 Plus00200125125
General MobileGM 600200125125
General MobileGM 800200125125
General MobileGM 9 Pro00200125125
General MobilePlanet00300200200
General MobileQ300125125125
General MobileT300200125125
HTC7 Pro00200125125
HTC7 Surround00200125125
HTC1000200125125
HTC10 Evo255125150125125
HTCButterfly225125200125125
HTCDesire225125200125125
HTCDesire 10 Pro00200125125
HTCDesire 1200200125125
HTCDesire 200165125140125125
HTCDesire 300175125150125125
HTCDesire 310225125200125125
HTCDesire 320220125150125125
HTCDesire 500245125175125125
HTCDesire 516245125175125125
HTCDesire 601280125255150150
HTCDesire 610245125175125125
HTCDesire 616235125200125125
HTCDesire 626235125200125125
HTCDesire 65000200125125
HTCDesire 728245125220125125
HTCDesire 816245125220150150
HTCDesire 820280125255150150
HTCDesire 830295125255150150
HTCDesire Eye185125150125125
HTCDesire S165125150125125
HTCEVO 3D195125170125125
HTCEVO 4G195125170125125
HTCIncredible S185125160125125
HTCOne A9525125425125140
HTCOne A9s00425125140
HTCOne E8265125190125125
HTCOne M7235125210125120
HTCOne M8245125200125140
HTCOne M9245130220125140
HTCOne Max325125250125140
HTCOne Mini00200125125
HTCOne Mini 200200125125
HTCOne S00200125125
HTCOne X245125190125130
HTCTouch00200125125
HTCU Play00200125125
HTCWindows Phone 8S00200125125
HuaweiAscend G7250125150125130
HuaweiAscend Mate 7275125150125130
HuaweiAscend Mate 8250125150125130
HuaweiG8250125150125130
HuaweiGR3250125150125130
HuaweiGR5 2017250125150125130
HuaweiMate 9275165150125140
HuaweiMate 10280175250125150
HuaweiMate 200190250130160
HuaweiMate 20 Lite250165250125150
HuaweiMate 20 Pro0185300150150
HuaweiMate 20 X00300125150
HuaweiNova250125250125130
HuaweiP8250125250125130
HuaweiP8 Lite250125250125130
HuaweiP9250125250125130
HuaweiP9 Lite250125250125130
HuaweiP9 Lite (2017)250125250125130
HuaweiP9 Lite Mini250125250125130
HuaweiP10350125250125150
HuaweiP10 Lite250125200135130
HuaweiP10 Plus00200135130
HuaweiP20325125300125130
HuaweiP20 Lite250125300125130
HuaweiP20 Pro00200125130
HuaweiP3000220150170
HuaweiP30 Lite00220150170
HuaweiP30 Pro00220150170
HuaweiP Smart2500300125130
HuaweiP Smart (2019)3500300125150
HuaweiY6 (2018)2500300125130
HuaweiY7 Prime (2019)2750300125130
HuaweiY7 Pro (2018)00350175200
HuaweiY7 Pro (2019)00350190210
LenovoK500150125125
LenovoK5 Note0125150125125
LenovoK5 Plus00175125125
LenovoK600175125125
LenovoK6 Note00180125125
LenovoK6 Power00180125125
LenovoVibe P100150125125
LenovoVibe S100150125125
LenovoVibe X200150125125
LenovoZ500150125125
LGG Flex 2 H955425175390125125
LGG2 D802250125215125130
LGG3 D855250125215125130
LGG3 Beat250125215125130
LGG3 Dual D8560135215125130
LGG3 Stylus D690275135240135140
LGG4 Beat250125215125130
LGG4 H815250125215125130
LGG4 H818250125215125130
LGG4c H525n250125215125130
LGG4 Stylus H540450140400125150
LGG4 Stylus H630450140400125140
LGG5 H850265130230125130
LGG5 SE0175200125130
LGG6 H870500185425125150
LGG7 ThinQ G71000250125130
LGG8 ThinQ00250125130
LGK8 (2017)250125215125130
LGK8 K350N250125215125130
LGK10 (2017)250125215125130
LGK10 LTE300150250125130
LGL Bello D331250125215125130
LGQ700250125135
LGQ7+00250125140
LGQ7α00250125135
LGStylus 2 Plus K530325140250125130
LGStylus 2 K520325140274125140
LGStylus 3 K10 Pro350140290125130
LGV10300140265125130
LGV20350150290125130
LGQ Stylus Plus00200125130
LGV300250125130
LGV30 Plus00250125130
SamsungGalaxy A3 (2015)500150250125125
SamsungGalaxy A3 (2016)500150250125125
SamsungGalaxy A3 (2017)575150250125125
SamsungGalaxy A5 (2016)700160250125125
SamsungGalaxy A5 (2017)575150250125125
SamsungGalaxy A5 A500375150250125125
SamsungGalaxy A6 (2018)475150250125125
SamsungGalaxy A6+ (2018)590150275130130
SamsungGalaxy A7 (2017)375150275130130
SamsungGalaxy A7 (2018)590170275130130
SamsungGalaxy A7 A700590170275125125
SamsungGalaxy A7 A710750185275125125
SamsungGalaxy A8775150275125125
SamsungGalaxy A8 (2016)775175275125125
SamsungGalaxy A8 (2018)850190275135140
SamsungGalaxy A8+ (2018)750175275135150
SamsungGalaxy A9 (2018)825200300150190
SamsungGalaxy A2000200125125
SamsungGalaxy A3000200125125
SamsungGalaxy A5000250125125
SamsungGalaxy C5750180300125125
SamsungGalaxy C7750200300125125
SamsungGalaxy C8650185300125125
SamsungGalaxy C9 Pro825190300125140
SamsungGalaxy E5 E500525150300125125
SamsungGalaxy E7 E700600185300125125
SamsungGalaxy Grand Neo Plus i906000200135150
SamsungGalaxy Grand Prime G53000200135150
SamsungGalaxy Grand Prime G53200220135150
SamsungGalaxy J2 J200450150275125125
SamsungGalaxy J3 (2016)375150275125125
SamsungGalaxy J3 (2017)375150275125125
SamsungGalaxy J3 (2018)375150300135150
SamsungGalaxy J3 Pro300150300125125
SamsungGalaxy J4+350150300135150
SamsungGalaxy J4 J400525160300125125
SamsungGalaxy J5 (2016)450150300125125
SamsungGalaxy J5 (2017)500150300135150
SamsungGalaxy J5 J500375150300125125
SamsungGalaxy J5 Prime G570300150300135135
SamsungGalaxy J5 Pro500155300135150
SamsungGalaxy J6475150300135150
SamsungGalaxy J6+00300150175
SamsungGalaxy J7 (2016)475150300135150
SamsungGalaxy J7 (2017)600170300145175
SamsungGalaxy J7 Core600170300135150
SamsungGalaxy J7 Duo600170300135150
SamsungGalaxy J7 J700550160300135150
SamsungGalaxy J7 Max00250135150
SamsungGalaxy J7 Prime375150300150175
SamsungGalaxy J7 Prime 2300150300150175
SamsungGalaxy J7 Pro600170300150175
SamsungGalaxy J8 J810725190300150175
SamsungGalaxy M1000300150175
SamsungGalaxy M20525170300150175
SamsungGalaxy M3000300150175
SamsungGalaxy Note Fan Edition00300150175
SamsungGalaxy Note 200225125125
SamsungGalaxy Note 3625185250125135
SamsungGalaxy Note 4675190250125135
SamsungGalaxy Note 5875200300150175
SamsungGalaxy Note 7875300300150175
SamsungGalaxy Note 81350300550175200
SamsungGalaxy Note 91500300600175200
SamsungGalaxy S200150125125
SamsungGalaxy S300170125125
SamsungGalaxy S400180125125
SamsungGalaxy S5550185275125125
SamsungGalaxy S6740225290140160
SamsungGalaxy S7750270300150175
SamsungGalaxy S81250300350175190
SamsungGalaxy S8+1325300450185210
SamsungGalaxy S91400300500185210
SamsungGalaxy S9+1500300550200220
SamsungGalaxy S101200350600200220
SonyXperia C3275125190125125
SonyXperia C4285125220125125
SonyXperia C5 Ultra335125250125125
SonyXperia E4275125225125125
SonyXperia E5250125210125125
SonyXperia L1275125275125125
SonyXperia M4225125225125125
SonyXperia M5250125225125125
SonyXperia X340125225125125
SonyXperia XA260125250125125
SonyXperia XA1345125250125125
SonyXperia XA1 Plus00250125125
SonyXperia XA1 Ultra0125250125125
SonyXperia XA200275125125
SonyXperia XA2 Plus00300125125
SonyXperia XA2 Ultra00300125125
SonyXperia XA Dual270125225125125
SonyXperia XA Ultra320125250125125
SonyXperia X Compact320125225125125
SonyXperia X Performance00375125125
SonyXperia XZ345125250125125
SonyXperia XZ1370125250125125
SonyXperia XZ200200125125
SonyXperia XZ Premium425125300125125
SonyXperia XZs00250125125
SonyXperia Z240125225125125
SonyXperia Z1245125225125125
SonyXperia Z2320125200125125
SonyXperia Z3310125200125125
SonyXperia Z5345125250125125
TurkcellMaxiPlus 50125215125125
TurkcellMaxiPro 50125225125125
TurkcellT100125150125125
TurkcellT110125150125125
TurkcellT200125180125125
TurkcellT400125190125125
TurkcellT50225125210125125
TurkcellT60225125200125125
TurkcellT70250125225125125
TurkcellT80275125250125125
VestelVenus 4.50130200125125
VestelVenus 5.0250130220125125
VestelVenus 5.5255130225125125
VestelVenus 5000255130225125125
VestelVenus E20130200125125
VestelVenus E3250130220125125
VestelVenus GO0130200125125
VestelVenus V3 5010250130220125125
VestelVenus V3 5020250130220125125
VestelVenus V3 5040230130200125125
VestelVenus V3 5070225130195125125
VestelVenus V3 5570250130220125125
VestelVenus V3 5580255130225125125
VestelVenus V4260130230125125
VestelVenus V5260130230125125
VestelVenus V6270130240125125
VestelVenus Z10255130225125125
VestelVenus Z200130250125125
VestelVenus Z300130250125125
VestelVenüs 5530245130215125125
XiaomiBlack Shark250135220125125
XiaomiMi 5250135220125125
XiaomiMi 5c275135245125125
XiaomiMi 5s250135220125125
XiaomiMi 5s Plus330135300125125
XiaomiMi 60135220125125
XiaomiMi 80135225125125
XiaomiMi 8 Explorer0135200125125
XiaomiMi 8 Lite0135225125125
XiaomiMi 8 SE0135225125125
XiaomiMi 90135225125125
XiaomiMi 9 Explorer0135225125125
XiaomiMi 9 SE0135250125125
XiaomiMi A1 (5X)250135220125125
XiaomiMi A2 (6X)250135220125125
XiaomiMi A2 Lite (Redmi 6 Pro)250135220125125
XiaomiMi Max 2275135240125125
XiaomiMi Max 30135225125125
XiaomiMi Mix0135225125125
XiaomiMi Mix 20135225125125
XiaomiMi Mix 2S0135225125125
XiaomiMi Mix 3250135220125125
XiaomiMi Note 2250135220125125
XiaomiMi Note 3250135220125125
XiaomiPocophone F10135225125125
XiaomiRedmi 4X250135220125125
XiaomiRedmi 5275135245125125
XiaomiRedmi 5A250135220125125
XiaomiRedmi 5 Plus250135220125125
XiaomiRedmi 60135225125125
XiaomiRedmi 70135225125125
XiaomiRedmi Note 4250135220125125
XiaomiRedmi Note 5250135220125125
XiaomiRedmi Note 5 Pro0135225125125
XiaomiRedmi Note 6 Pro0135250125125
XiaomiRedmi Note 70135250125125
XiaomiRedmi S20135225125125
ZTEBlade00200125125
ZTEBlade A00200125125
ZTEBlade C00225125125
ZTEBlade L00200125125
ZTENubia X00225125125
ZTENubia Z17 mini00175125125
ZTENubia Z17S00175125125
ZTENubia Z1800175125125
ZTENubia Z18 Mini00150125125
ZTES30200200125125
ZTESkate00150125125
ZTEStar 100200125125
ZTET 10000200125125
ZTEV889M00200125125